Як зробити (простою) веб-сторінку

Tom O'Haver toh@umd.edu, Університет штату Меріленд в Колледж-Парк

http://terpconnect.umd.edu/~toh/HowToMakeAWebPage.html
http://tom.ohaver.googlepages.com/howtomakeawebpage
Після доопрацювання грудня 2016 року

Таблиця змісту

 • Структура веб-сторінки
 • Написання HTML-сторінок
 • Деякі поради щодо створення веб-сторінок
 • Перетворення файлів Word в HTML
 • Пошук графіки для ваших веб-сторінок
 • Створення власних цифрових зображень
 • Зміна графічних форматів
 • Додавання звуку і відео
 • Тестування сторінок
 • Пошук хостингу для обслуговування ваших сторінок
 • Завантаження сторінок

Структура веб-сторінки
Веб-сторінки насправді текстові файли, "помічених" з символами для представлення структури і функції. Ви можете підготувати і редагувати веб-сторінки в будь-якому текстовому редакторі або текстовому процесорі ви хочете. Система тегів, називається HTML (HyperText Markup Language), дуже логічно і не важко вчитися. Тим не менш, ви насправді не потрібно говорити вільно HTML для створення власних веб-сторінок. Є кілька ярликів, які були розроблені для спрощення процесу.
Значки, зображення, звукові фрагменти, а також відео-роликів, які є загальними на веб-сторінках, насправді окремі файли, які згадуються спеціальними HTML-кодів. При перегляді сторінки за допомогою веб-браузера, такі як Chrome, Firefox або Internet Explorer, ці HTML коди інтерпретуються браузером, який тягне у всіх окремих файлах і збирає веб-сторінки у вигляді ви, нарешті, побачити його. Це на відміну від сучасного текстового процесора, в якому функції на перегляд і редагування об'єднані в одну програму, і в якій весь текст, графіку і інші елементи документа містяться в одному файлі документа. З цієї причини процес створення веб-сторінок є менш прямим, що створення аналогічного документа текстового процесора.

Написання HTML-сторінок
Текст залишається найбільш важливою частиною більшості веб-сайтів, і, таким чином, буде першим елементом розглядається тут. Весь текст на веб-сторінці міститься в текстовому файлі ASCII, який "розмічена" з HTML-кодів і зазвичай дається ім'я файлу, який закінчується в ".html". "Основний текст" сторінки просто написано у вигляді простого тексту в HTML-файл. Ви можете використовувати будь-який зручний текстовий редактор для написання HTML-файли, наприклад, SimpleText на Mac або Блокнот на Windows.

Якщо ви дізнаєтеся HTML?
Вивчення HTML самостійно дозволить вам налаштувати веб-сторінок. Це не важко вчитися; Насправді, це дуже логічна система, яка має певну привабливість. Спробуйте подивитися на моїй Вступної HTML-підручник, з робочими прикладами. Це пояснює всі основні аспекти HTML. Є розділи, присвячені форматування тексту, графіки, гіперпосилання, звук, списки, таблиці, фонові кольори і візерунки і т.д.

Чи потрібно мені купити програму Web-редактор?
Не зовсім. Все, що вам дійсно потрібно, це веб-браузер і текстовий редактор, який поставляється разом з комп'ютером. Там немає необхідності бути прив'язаним до комерційного веб-редактор, який буде в кінцевому підсумку стати застарілими або потребують оновлення до нової версії. Веб-редактори, проте, дозволяють легко створювати привабливі веб-сторінки без вивчення HTML. Але ви насправді не потрібно витрачати гроші; Є хороші безкоштовні веб-редактори, які ви можете завантажити, такі як Kompozer (знімок екрану) і мій нинішній фаворит, SeaMonkey, який є веб-браузер з зручною вбудованою веб-редактора. Вони працюють багато, як текстові процесори, але вони включають в себе додаткові функції для створення посилань, управління сайтом, завантаження сторінок на вашому сервері, каскадні таблиці стилів і т.д. Є також веб-сторінки на основі редакторів, які роблять все, що в веб-браузері, наприклад, простий у використанні компанії Google Сайти Google.

HTML шаблони
Якщо ви не хочете, щоб дізнатися HTML відразу, ви все одно можете створювати веб-сторінки, використовуючи шаблон, створений кимось іншим, що має всі необхідні HTML-теги в місці і що ви введіть або вставте текст в. Просто Google "HTML шаблони" або "веб-шаблони", і ви знайдете тисячі барвистих, привабливо розроблені шаблони для завантаження.

Якщо ви вчитель шукає простих шаблонів для побудови в класі веб-сайтів см за допомогою шаблонів для створення веб-опублікуванню мультимедійні проекти, які я створив для моєї дружини, який був п'ятий класі вчитель. Ці шаблони створювати цілі веб-сайти з декількома сторінками, пов'язаних між собою в ланцюзі, в комплекті з кнопками навігації. Є посилання там, щоб завантажуються набори шаблонів для побудови веб-сайтів цілих класів-проектів, таких як слайд-шоу, алфавіт книги і т.д. Повні інструкції поетапні включені.

Для редагування шаблонів, я рекомендую NoteTab Light, безкоштовне програмне забезпечення декількох файлів текстовий редактор, який дозволяє всі файли в шаблоні буде відкритий відразу і виконує пошук і функції заміни у всіх файлах одного шаблону одночасно. Дуже добре підходить для зміни фону і колір тексту на протязі всього шаблону, додавши зображення і звук посилання, або зміни графічних або звукових типів файлів протягом декількох сторінок в сайту.

Деякі поради щодо створення веб-сторінок
При розробці веб-сторінки за допомогою текстового редактора, щоб написати HTML, це зручно, щоб зберегти ваш веб-браузер і файл HTML відкрити в текстовому редакторі (наприклад, Блокнот, NoteTab або SimpleText) в той же час. Для перегляду сторінки, як вона буде відображатися у вашому веб-браузері, клацніть у вікні браузера, що випадає меню Файл і виберіть Відкрити файл, виберіть файл HTML і натисніть на кнопку Відкрити. Якщо ви хочете внести зміни, натисніть на вікно редактора тексту, редагування HTML-текст, Збережіть його, а потім натисніть на вікно браузера і натиснути на кнопку Перезавантаження.

Ви можете виявити, що простіше набрати свій текст в вашому улюбленому текстовому редакторі, де ви будете мати доступ до перевірки орфографії і т.д., а потім Скопіювати і Вставити текст в шаблон. Не намагайтеся форматувати текст у текстовому редакторі, так як все форматування втрачається, коли текст буде скопійований і вставлений, якщо ви "Зберегти як..." в форматі HTML, а потім скопіювати і повз HTML коду в шаблон. Швидше за все, коди форматування можуть бути додані в текст після цього. Не турбуйтеся з приводу довжини лінії і лінії розривів; Веб-браузери ігнорують символи повернення каретки та інші символи розриву рядків і автоматичного форматування тексту по ширині вікна (який управляється користувачем, а не автором). Для того, щоб відокремити пункти, додати тег <p> між пунктами.

Ви можете використовувати текстовий редактор для створення і редагування HTML-шаблони, але не забудьте Зберегти як... в текстовому форматі.

Перетворення файлів Word в HTML
Ви можете використовувати команду "Зберегти як HTML" для перетворення документів в HTML. Це автоматично перетворює текстову частину документа в формат HTML і зберігає всі графіки в документі в окремій папці. Тому один текстовий процесор документ з картинками будуть перетворені в один HTML-документ і одну папку графіки; тримати їх разом, щоб вони не будуть розділені. Ви побачите, що HTML проводиться за допомогою текстового процесора дуже неакуратно і важко читати, але це працює. Це, ймовірно, краще використовувати редактор веб-сторінки, такі як Kompozer.

Пошук графіки для ваших веб-сторінок
Іконки, шпалери і зображення на веб-сторінках, насправді окремі файли, які згадуються спеціальними HTML-кодів. Графічні файли знаходяться або в форматі GIF, JPG, PNG або. Ви можете створювати такі графіки у багатьох відношеннях; наприклад, залучаючи їх у програмі малювання, захопивши скріншоти, зйомки за допомогою цифрової камери, фотографії сканування і плоскі художні роботи зі сканером, вилов ще кадри з відео джерела і т.д. Графічний редактор програма може бути використана для перетворення файли в потрібну PNG, GIF або JPG форматах. JPG це найкращий формат для фотографій; PNG і GIF найкраще підходять для штрихових малюнків і графіків.

Найпростіший спосіб отримати графіки для прикраси нових веб-сторінок, щоб захопити їх з інших веб-сторінок. Будь-яке графічне, який відображається на веб-сторінці може бути легко захоплений вами і збережені для власного використання. Все, що вам потрібно зробити, це помістити покажчик миші на графіку ви хочете і утримувати кнопку миші (правою кнопкою миші на ПК). З'явиться спливаюче меню; перемістити курсор, щоб вибрати пункт "Зберегти малюнок як..." і вгамовувався кнопку миші. "Зберегти як..." З'явиться діалогове вікно, в якому відображається ім'я графічного файлу (з .png, .gif або .jpg розширення вказує, чи є це PNG, GIF або тип файлу JPG). Перейдіть в потрібне місце і натисніть на кнопку Зберегти.

Графіка, збережені у форматі PNG, GIF або JPG формат готові до використання на веб-сторінках; щоб відобразити таке графічне зображення на вашій сторінці, просто зберегти графічний файл в тій же директорії (папці) в якості HTML-файлу і додати в HTML файл контрольний тег зображення: <img src="ІМ'Я ФАЙЛА образотворчої"> де ІМ'Я ФАЙЛА графічний замінюється повним ім'ям файлу графічного об'єкта. Наприклад, якщо ім'я графічного файлу "mypicture.jpg", то HTML-код буде читати <img src="mypicture.jpg">.

Є багато джерел графіки на Web. Використовуйте пошукову систему для пошуку "кліпу" або "безкоштовні картинки" або "безкоштовних зображень". Зручний спосіб знайти зображення полягає в використанні Google для пошуку зображень чи пошуку зображення AltaVista за адресою http://www.altavista.com/r?L10. Введіть в одній або декількох пошукових термінів і цей образ пошуковик буде повертати список результатів, показаних з мініатюри (маленькі зображення розміром з поштову марку) кожного зображення він знаходить.

Створення власних цифрових зображень
Є два основних способи зробити свої власні цифрові зображення для відображення на веб-сторінках: використовувати цифрову камеру для зйомки фотографій, або використовувати сканер для сканування фотографій або іншу плоску копію матеріалу. Обидві цифрові камери і сканери тепер широко доступні і відносно недорогі.

Цифрова камера ідеально підходить для зйомки портретів людей, твори мистецтва, класних занять, а також екскурсії. Більшість з них поставляються з кабелем і програмним забезпеченням для передачі знімків на комп'ютер. Більшість камер зберегти свої зображення, як JPG файли, це формат, який використовується для фотографій в Інтернеті. Проте, більшість цифрових камер знімати фотографії, які занадто великі, щоб поміститися на веб-сторінку і займе дуже багато часу, щоб відобразити, але ви можете використовувати програму графічний редактор, щоб обрізати або зменшувати зображення до більш прийнятного розміру. Я пропоную використовувати безкоштовну програму Picasa для виконання цього завдання; його функція "Експорт" автоматично зменшить розмір цілої папці зображень до розміру, який Ви визначаєте і зберігати їх в окремій папці - дуже зручно.

Кольоровий сканер ідеально підходить для сканування друкованих зображень журналів і плоскі твори мистецтва, такі як картини і малюнки. Сканери поставляються з своє власне програмне забезпечення - зверніться до документації сканера, щоб навчитися керувати ним. Перед тим, як почати сканування, встановіть дозвіл сканування до 72 точок на дюйм або 75 точок на дюйм (крапок на дюйм = точок на дюйм). (Дотримуйтесь інструкцій сканера, щоб дізнатися, як встановити дозвіл). Це призведе до зображень, які "в натуральну величину", тобто, як великий, як вихідного об'єкту сканування щоб зробити зображення більше, що в натуральну величину, встановіть дозвіл сканування більше, ніж 75 точок на дюйм; щоб зробити зображення менше, що в натуральну величину, встановіть дозвіл сканування менше 75 точок на дюйм. Більшість сканерів можна зберігати відскановані зображення в різних форматах. Формат JPG, як правило, кращий вибір при збереженні сканованих зображень, виберіть JPG в "формат" у спливаючому меню в Save. діалогове вікно. Проте, якщо ви використовуєте веб-редактор, наприклад, SeaMonkey, ви можете вставити або копіювати і вставляти, графіка в будь-якому розмірі пікселя, а потім змінювати їх розмір, як в текстовому процесорі шляхом перетягування "ручки" по кутах.

Зміна графічних форматів
Графіка і іконки, які відображаються на веб-сторінках окремі файли, які повинні бути в будь-якому форматі PNG, GIF або JPG формат. Для того, щоб обрізати зображення або конвертувати з одного формату в інший, ви можете використовувати безкоштовну графічну програму, наприклад, графічний конвертер для Mac або Paint (простий Графічний Редактор, який поставляється з усіма ПК) або Irfanview для Windows.

Вибір між PNG, GIF або JPG форматів залежить від природи малюнка. Формат GIF є найбільш ефективним для гострими крайками машинно-генеруються графіків і діаграм, і плоских різнокольорових мультяшної як малюнки, PNG ручки кольору більш точно і краще, якщо там закінчив затінення і JPG є найбільш ефективним для цифрових фотографій, захоплених відеокадрів і інші картини природних об'єктів. Використовуючи правильний формат дасть вам кращу якість зображення і мінімальний розмір файлу, який зводить до мінімуму час, необхідний для перегляду фотографій з повільним підключенням до Інтернету.

GIF зображення також можуть бути анімованими, і вони будуть грати на будь-якому веб-браузері без будь-яких доповнень, плагінів, або будь-яких дій з боку глядача. Я використовую ScreenCast-O-Matic, безкоштовний одним натисканням кнопки запису захоплення екрану на Windows, Mac або комп'ютерах, які не мають установки. Ви можете використовувати його для захоплення анімованого відображення екрану будь-якої програми. Дуже зручно.

Щоб відкрити картинку з програмою графічного редактора, ви можете:

(а) перетягнути значок зображення і помістіть його на верхній частині значка програми графічного редактора,

(б) запуск (подвійне клацання на іконці) програми графічного редактора, а потім виберіть команду Відкрити в меню Файл, перейдіть до потрібного файлу і двічі клацніть по імені файлу.

Щоб зберегти графічний файл у форматі GIF або PNG форматі (найкраще підходить для комп'ютерної графіки):

Виберіть Файл -> Зберегти як..., виберіть GIF або PNG з спливаючого меню Формат, перейдіть в іншу директорію, якщо бажано, потім натисніть кнопку Зберегти.

Щоб зберегти графічний файл у форматі JPG (найкраще підходить для безперервного тону скановані фотографії та відеоекрани):

Виберіть Файл -> Зберегти як..., виберіть JPG з спливаючого меню Формат, перейдіть в іншу директорію, якщо бажано, потім натисніть кнопку Зберегти.

Помістіть всі ваші файли зображення в тій же директорії (папці), як HTML-файли; що дозволить спростити зв'язування і переміщення веб-сторінок і зображень

Додавання звуку і відео
Якщо у вас є комп'ютерна модель, яка поставляється з мікрофоном (в Macintosh або ПК за допомогою звукової карти), ви можете легко записувати звуки і додати їх до вашої веб-сторінки. Наприклад, ви можете записувати мовне оповідання, використовуючи невеликий мікрофон, який поставляється разом з комп'ютером, або ви можете записувати музику або голос з магнітофона або програвача компакт-дисків.

  1. Ви будете потребувати в звуковому записі / відтворення програма, яка може зберегти у форматі mp3, таких як відмінний безкоштовну програму Audacity для PC і Mac. (Або, ви можете використовувати звуковий рекордер, який поставляється з ПК в Програмах/Стандартні/Розваги/Sound Recorder, але він зберігає лише в форматі WAV громіздким).

  2. Підключіть мікрофон до задньої частини комп'ютера, в маленькому круглому домкрата, який маркований із зображенням мікрофона. Якщо запис з магнітофона або програвача компакт-дисків, підключіть його вихід на вхід мікрофона. (Вам потрібно буде отримати відповідний кабель, який ви можете отримати від Radio Shack).

  3. Запустити програму ви звук магнітофона. Дотримуйтесь інструкцій, щоб записати звуки. Регулювання гучності звуку, щоб отримати чітку запис. Зберігайте аудіофайли у форматі MP3 або WAV. Помістіть звукові файли в тій же папці, що і HTML і графічних файлів.

  4. Для того, щоб отримати звук, щоб грати з вашої веб-сторінки, створити гіперпосилання на файл. Наприклад, якщо ви зберегли свій звуковий файл як "sound1.mp3", ви могли б додати до вашої веб-сторінці:

  Натисніть <a href="sound1.mp3"> тут </a>, щоб почути звук укусу.

Це створює гіперпосилання на звуковий файл "sound1.mp3", за умови, що вона зберігається в тому ж каталозі, що і сторінка виклику.

Натисніть тут, щоб почути звуковий байт.

Коли користувач натискає на посилання, браузер завантажує файл, дивиться на розширення файлу, визначає, яке допоміжне додаток призначений для цього типу файлу, запускає його (якщо він ще не відкритий), а потім завантажує і відтворює звук файл.

Крім того, ви можете інтегрувати плеєр звук прямо в веб-сторінки за допомогою "вбудованого" контролера гравця:

<embed src="geetar.mid" width=144 height=25 autostart=false>

де "geetar.mid" це ім'я звукового файлу. Це ставить невеликий контролер гравець на своїй сторінці, що дозволяє читачеві запускати і зупиняти звук за своїм бажанням. Налаштуйте число ширини і висоти, щоб відповідати вашій звуковий контролер. Нижче наведено приклад, використовуючи інший звуковий файл.

Це працює тільки з останніми версіями веб-браузерів. Недоліком цього методу є те, що звук завантаження файлів, як тільки сторінка проглядається, чи збирається читач, щоб відтворити його. Це може сповільнити перегляд сторінок, особливо на повільному з'єднанні.

Додавання відео в точності, як додавання звуку, за винятком того, що ім'я файлу повинна посилатися на відеофайл, такі як MPEG, MOV, WMV, або файл AVI. Більшість цифрових камер здатні приймати невеликі відео в розмір і формат, який підходить для веб-сторінки. Вбудоване відео працює так само, як і впровадженого звуку, за винятком того, що ширина і висота повинна відповідати розміру всього видеокадра і контролер в нижній частині. Ось приклад відеоплеєром, використовуючи цей HTML:

<embed src="fireworks.mpg" width=320 height=260 autostart=false>

Тестування сторінок
Не мати підключення до Інтернету ще? Не хвилюйтеся!. Веб-сторінки можуть бути спроектовані, виготовлені і випробувані на будь-якому настільному комп'ютері, який може працювати стандартний веб-браузер, навіть той, який не підключений до Інтернету. Веб-браузери працюють нормально в "локальному режимі" на автономному комп'ютері, хоча і без підключення до Інтернету може, очевидно, не доступ до зовнішніх сторінок, тобто сторінки, які проживають на віддалених комп'ютерах хоста. Проте, веб-браузери можуть зчитувати і відображати "місцеві" файли, що зберігаються на тій же машині, за допомогою Відкрит Файл... команду в меню Файл, щоб відкрити HTML-файли. Це, як ви можете перевірити свої сторінки, щоб побачити, як вони виглядають, і щоб переконатися, що все працює. Просто помістіть всі файли HTML, графічних файлів і звукових файлів в тій же директорії (папці).

Ви можете навіть розглянути питання про використання веб-браузера в якості свого роду низьким рівнем кінця системи мультимедійної презентації для автономного використання в класі або комп'ютерної лабораторії. Веб-браузери вільні; Підтримка тексту фіксованої, кольорової графіки, а також оцифровані звуки і відео; доступні в однакових версіях для ПК і комп'ютерів Mac; і презентації, отримані таким чином легко перетворити між Mac форматами ПК і і готові поставити "в Інтернеті", коли і якщо у вас є доступ до веб-сервера. Веб-сторінки можуть бути розподілені на і читати з дисків CD-R або USB-накопичувачів або локальної мережі файлових серверів. Через їх швидкості і ємності, USB накопичувачі дисків особливо гарні для сторінок, які мають багато великих графіки, звукових файлів або відеокліпів.

Примітка: якщо ви використовуєте ПК на базі CD-R письменник ("пальника") для створення веб-сайтів на CD-R для відтворення на ПК і комп'ютерів Mac (скориставшись здатності комп'ютера Mac читати PC-відформатований дисків), переконайтеся, що щоб обмежити всі HTML, графічних і звукових файлів імена 8 символів з розширенням 3-х символів (наприклад, "page1.htm"). В іншому випадку, старі комп'ютери Mac не зможе читати сайт.

Пошук хостингу для обслуговування ваших сторінок
Для того, щоб ваші веб-сторінки насправді бути "на" в Інтернеті, так що вони будуть доступні для користувачів Інтернету у всьому світі, вони повинні бути резидентами на веб-сервері. Ви могли б теоретично запустити свій власний веб-сервер на вашому комп'ютері, але тоді вам доведеться залишити її працювати в режимі 24/7, яка є біль.

Багато комерційних постачальники послуг Інтернету (ISP) і інтернет-компанії, такі як Google надають веб-сторінку ("Домашня сторінка") простір для своїх клієнтів; це не рідкість, щоб дати 10-30 мегабайта безкоштовно (Google дає вам 100 мегабайт!), з великою кількістю простору можлива за додаткову плату. Зверніться до документації вашого провайдера для отримання додаткової інформації. Виконайте пошук Google на ім'я вашого провайдера і "особисті веб-сторінки" для отримання додаткової інформації. Шукайте секцій титулованих щось на кшталт "Підключення на свій сайт", "Web Управління сайтом", "Завантаження файлів", "Визначення вашого URL", "Зразки ваших сторінок", "Оприлюднення вашого веб-сторінки" або щось в цьому роді. (Ці назви розділів взяті з документації веб-сервера Verizon, інші інтернет-провайдери будуть використовувати іншу термінологію).

Більшість хостерів веб-сайту є онлайн "конструктор сайтів", який дозволяє побудувати веб-сторінок в Інтернеті, використовуючи тільки веб-браузер. Наприклад, Google має простий у використанні Google Sites. - Ось проста домашня сторінка, яку я створив у 2008 році Великою перевагою такого підходу є те, що вам не потрібно, щоб знайти господаря, щоб служити вам сторінок - сторінок, які ви розробляєте автоматично розміщуються на тому ж сайті, що значно спрощує редагування/завантажити/перегляду циклу, так як одна програма (веб-браузер) і веб-сайт використовується для створення, редагування, завантажувати і переглядати сайт розвивається. Проте, використовуючи конструктор сайтів, таких як це пов'язує вас з цього конкретного сайту; там не може бути простий спосіб перенести свій сайт на новий сервер в майбутньому. Я пропоную вам створити свій сайт на своєму комп'ютері, збережіть копію файлів самостійно, а потім завантажити файли на веб-сервері. Таким чином, ви можете просто завантажити файли на новий сервер при кожній зміні інтернет-провайдерів в майбутньому.

Завантаження сторінок
Якщо ви розробляєте свої веб-сайти офф-лайн, або за допомогою веб-редактора або писати прямо в HTML, вам необхідно завантажити результати на веб-сервер. Більшість веб-редакторів, наприклад Kompozer, мають вбудований завантажувач, який буде підключатися безпосередньо до сервера, що робить його простим натисненням однієї кнопки, щоб завантажити ви редагує. Тим не менш, ви повинні встановити його заздалегідь з правильною адресою сервера, ім'я користувача і пароль. Подивіться на документацію вашого хоста для цієї інформації. Ось приклад діалогу Kompozer в "Налаштування публікації", удаючи інформації, вам потрібно буде ввести. Якщо ви використовуєте більше одного хоста, щоб опублікувати свої сайти, зверніть увагу, що ви можете зберегти кілька конфігурацій хоста в списку "Публікація сайтів" на лівій стороні, кожен зі своєю власною адресою хоста, ім'я користувача і пароль.

Деякі хости дозволяють використовувати окремий FTP програму для завантаження (FTP = File Transfer Protocol), наприклад для WSFTP LE або WinSCP, для освітніх цілей. Такі програми дозволяють завантажувати цілі папки файлів одночасно, що робить його відносно легко завантажувати і викачувати весь раніше розроблений сайт або перемістити сайт з одного веб-сервера на інший. Звичайно, ви можете також завантажити одну сторінку або зображення, наприклад, щоб виправити помилку. Знову ж таки, ви повинні налаштувати ці програми з правильною адресою сервера, ім'я користувача і пароль.

Для ділових або професійних цілей, ваша компанія або шкільна система може працювати центральний веб-сервер, який працює за допомогою Web-адміністратора; в цьому випадку ви можете, як правило, просто уявити всі ваші HTML-файли та графічні адміністратору веб-сервера на CD-R або диск USB, і вони будуть дбати до здачі його на веб-сервері. Попросіть їх розповісти вам URL (веб-адреса), коли він знаходиться на сервері.

Рухаючись далі
Роберт Менінгіт в "Керівництво HTML5 для початківців" (websitesetup.org/html5-beginners-guide) являє собою красиво оформлений сайт, який навчає досліджує найостанніше втілення HTML, а саме HTML5, яка поліпшила підтримку новітніх мультимедійних засобів. HTML 5 Керівництво по ресурсах Matt Баннера докладно і кмітливих і має вільний формат PDF. Веб Розробка та Дизайн 101 Джона Стівенса охоплює дизайн сайту за допомогою будівельників веб-сайтів і систем управління контентом (CMS). Початківці Іана Мейсона до каскадних таблиць стилів (http://www.hostingreviewbox.com/introduction-to-cascading-style-sheets-css/) показує простий спосіб управління шрифтів, поля, лінії, висота, ширина, фон зображення, колір і інші особливості на вашому сайті. Для бізнес-користувачів, ReviewSquirrel, "Як Побудувати Невеликий Бізнес-сайт з Wordpress" є в глибинній і інтерактивний путівник призначений для початківців про те, як почати свій сайт за допомогою WordPress. Роберт менінгіт, "Як Створити Блог" є повне керівництво по створенню блогу (скорочено "веб-журнал", регулярно оновлюваний веб-сайт або веб-сторінки).

Перша версія цього документа була спочатку створена 21 червня 1995 г. Ця редакція була створена грудня 2016.

Оригінал: http://terpconnect.umd.edu/~toh/HowToMakeAWebPage.html